HAKKIMIZDA

 

38 yıllık bilgi birikimi ve tecrübe üzerine kurulan Gökpa 01.01.2001 tarihi itibarı ile faaliyete geçmiştir. Kapılarımızı açtığımız günden bu güne kalitede devamlılık, uygun fiyat ve zamanında teslim öğelerini üretimin vazgeçilmez parçası olarak benimseyen ekibimiz, sanayinin tüm teknik sünger ihtiyacını karşılamayı amaç edinmiştir.

 

Firmamız yarı mamulleri tesislerinde şekillendirmekte ve müşteri taleplerine göre kesmektedir. Toz, ısı, ses, gürültü, titreşim ve su yalıtımı, hava filtreleme, darbe ve hasardan koruma gibi konularda taleplerinize %100 cevap verebilecek kapasiteye sahip olmakla beraber gelişen teknolojiyi takip edip ürün çeşitliliğimizi arttırarak beklentilerinizin de üzerinde bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla cevap verebilme ve taleplerini fazlasıyla karşılayan hizmetler sağlama amacı güden bir kalite anlayışıyla hareket ederek yıllardır çeşitli sektörlere hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin sıklıkla kullanıldığı sektörler otomotiv ve otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, ısıtma - soğutma, inşaat, elektrik, elektronik ve aydınlatma, yat-motor, reklam, sıcak-soğuk su ve hava filtreleri, ortopedi ve ayakkabı, spor ve ambalaj sanayi olarak sıralanabilir

 

Ürünlerinizi; zararlı etkilerden korumak istiyor; yağa, suya (deniz suyuna), ışığa ve yüksek ısıya karşı dayanıklılık arıyorsanız veya sularınızı ve havayı filtre etmek, ürünlerinizi darbelere karşı korumak, sevkiyatlarınızda ürünlerinizin hasar görmemesini istiyorsanız lütfen bize sorun. Probleminizi çözecek bir ürünümüz muhakkak vardır. 

Saygılarımızla.